تبلیغات
 new-info - کامیونی عجیب که همه جا می‌تواند برود تصاویر

این خودرو که تنها 11 فوت (3.3 متر) طول دارد، قابلیت عبور از موانعی به ارتفاع 27.5 اینچ (69 سانتی متر) را دارد و مجهز به سیستم تخلیه آب دائمی در صورت افتادن در آب است. کامیونی عجیب که همه جا می‌تواند برود تصاویر  روسیه خودرویی آبی-خاکی طراحی کرده موسوم به «کامیون مینی هیولا» که مدعی است همه جا می‌تواند برود.  طراح این کامیون که «شرب ای‌تی‌وی» نام دارد، بر طراحی لاستیک‌هایی تمرکز کرده است که در آب از آنها به عنوان پارو استفاده می‌شود. این کامیون 65 هزار دلاری در هر منطقه و شرایط قابلیت حرکت دارد و می‌تواند در میان یخ، آب، برف و در همه نوع شرایط آب و هوایی بکار گرفته شود. این خودرو که تنها 11 فوت (3.3 متر) طول دارد، قابلیت عبور از موانعی به ارتفاع 27.5 اینچ (69 سانتی متر)

کامیونی عجیب که همه جا می‌تواند برود تصاویر  روسیه خودرویی آبی-خاکی طراحی کرده موسوم به «کامیون مینی هیولا» که مدعی است همه جا می‌تواند برود.

 طراح این کامیون که «شرب ای‌تی‌وی» نام دارد، بر طراحی لاستیک‌هایی تمرکز کرده است که در آب از آنها به عنوان پارو استفاده می‌شود.

کامیونی عجیب که همه جا می‌تواند برود  تصاویر

این کامیون 65 هزار دلاری در هر منطقه و شرایط قابلیت حرکت دارد و می‌تواند در میان یخ، آب، برف و در همه نوع شرایط آب و هوایی بکار گرفته شود.

این خودرو که تنها 11 فوت (3.3 متر) طول دارد، قابلیت عبور از موانعی به ارتفاع 27.5 اینچ (69 سانتی متر) را دارد و مجهز به سیستم تخلیه آب دائمی در صورت افتادن در آب است.

کامیونی عجیب که همه جا می‌تواند برود  تصاویر

این خودروی دو نفره همچنین مجهز به موتور 44 اسب بخاری است و می‌تواند با سرعت 27.9 مایلی (44.9 کیلومتر) در ساعت روی زمین و 3.7 مایل (5.9 کیلومتر) در آب حرکت کند.

کامیونی عجیب که همه جا می‌تواند برود  تصاویر

این خودروی مینی هیولا همچنین وزنی بالغ بر 2866 پوند (1300 کیلوگرم) دارد.

 میزان

منبع مطلب :

http://www.jazzaab.ir/


تاریخ : شنبه 24 بهمن 1394 | 02:11 ب.ظ | نویسنده : مهدی دیواری | نظرات